thassos turu

Thassos Adası Turu / İstanbul Hareketli

3 Gece 4 Gün Thasos Adası Konaklama
Çarşamba Gidiş – Pazar Dönüş

1.Gün : ÇARŞAMBA İSTANBUL-İPSALA- THASOS ADASI
23:50 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ
00:20 ZİNCİRLİKUYU TAT TOWERS ÖNÜ
00:40 MERTER ÖMÜR PLAZA Önünden misafirlerimizin alınması ve Tekirdağ’a hareket ile turumuz başlıyor.

2.Gün : PERŞEMBE THASSOS ADASI:Tekirdağ’da verilecek mola sonrasında Malkara-Keşan güzergahı ile sabaha karşı İpsala Türk Sınır Kapısına varıyoruz.İpsala Türk Sınır Kapısındaki Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Meriç Nehri’nin üzerinden geçerek Yunanistan Kipi Sınır Kapısına geliyoruz. Buradaki pasaport ve gümrük işlemlerimizin de yapılmasından sonra 2 saatlik yolculuk sonrası Keramoti limanına geliyoruz.Feribot ile Thassos Adası’na geçiyoruz.Adada dileyen misafirlerimiz ekstra kahvaltı alabilir.Odalara yerleşmenin ardından dileyen misafirlerimiz otelimize çok yakın Plajdan denize girip deniz kum güneş keyfini yaşayabilirler,Dileyenler ise ekstra ücret ödeyerek La scala beach’e gidebilirler.Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları.Dilerseniz araba,motosiklet veya Atv kiralayıp bu plajlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Akşam saat 20.30 ‘da Mousses Restoranda akşam yemeği. (ekstra) (Konaklama Thassos Adası)

3.Gün : CUMA THASSOS ADASI:Sabah otelimizdeki kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz ile ekstra ücret ödeyerek Thassos Adası’nın saklı cenneti olarak kabul edilen Alikes Beach ve Gioli Beach’e gidip deniz ve kum, güneşten faydalanıp geriye dönüyoruz.Dilerseniz tam gün yemekli Thassos adası Tekne turuna da katılabilirsiniz. (Konaklama Thassos Adası).

4.Gün : CUMARTESİ THASSOS ADASI:Sabah otelimizdeki kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. İsteyen misafirlerimiz ile ekstra ücret ödeyerek Thassos Adası’nın masmavi denizine sahip Marble beach ve Makryammos beach’e gidip deniz ve kum, güneşten faydalanabilir.Dilerseniz Tam gün yemekli Thasos adası Tekne turuna da katılabilirsiniz. (Konaklama Thassos Adası).

5.Gün :PAZAR THASSOS ADASI:Sabah otelimizde kahvaltı sonrası serbest zaman.Aracımız saat 15:00′te hareket edecektir..Feribota ile Keramoti’ye geçip oradan Dedeağaç’ta Ayayorgi bölgesinde yemek molası veriyoruz. Saat 17.00 de hareket ederek direkt sınır kapısına geliyoruz.Pasaport gümrük ve free shop alış verişlerinden sonra Meriç Nehri üzerinden geçerek aynı gümrük ve pasaport işlemlerini İpsala Türk Sınır Kapısında da yaparak Türkiye’ye giriş yapıyoruz. İpsala,Keşan,Tekirdağ yolunu takip ederek gece geç saatlerde İstanbul’a ulaşıp, sizleri tur başlangıcında almış olduğumuz yerlerde indirerek turumuzu bitiriyoruz.

*Acentemiz gerekli gördüğü takdirde tur programını değiştirebilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.