kredi kartı taksitlendirme

Kredi Taksitlendirme

Günümüzde tüketicilerin en büyük sıkıntılarından biri olan kredi kartı borçları, yeni bir anlayış olan kredi kartı taksitlendirme sistemiyle tüketicilerin yükünü hafifletmesine yardımcı oluyor. Bankaların kolaylıkla kredi kartı vermeleri ve gerek bilinçsiz kullanım sonucu gerekse mevcut ihtiyaçlar dahilinde kredi kartına yüklenilip sonrasında da ödeme güçlükleriyle karşılaşılabiliniyor. Bu güçlüklerin çözümü için de kredi kartı kullanıcıları, problemlerini ihtiyaç kredisi kullanarak çözmeye çalışabiliyorlar. Fakat tüketici kredisi kullanabilmek için de bankalardaki kredi puanınızın yüksek olması gerekiyor. Kredi kartı borcunu ödeme zorluğu çeken tüketicinin de genelde bu kredi puanı, ödeme aksaklıklarından dolayı düşük olabiliyor. Ayrıca kredi kartı borcunuzu banka aracılığıyla kapatmak ya da taksitlendirmek için bankaların tüketicilere uyguladığı faizler, kredi kartı taksitlendirmesi yapan firmalardan çok daha yüksek miktarda oluyor ve bu sebeple tüketici kredi kartı borcu taksitlendirmesi yapan firmayı tercih ederek yükünü bir nebze hafifletmiş oluyor.

Aynı zamanda bankaların tüketicilere sunduğu ihtiyaç, morgage, taşıt vb. kredi işlemlerinizde, bu kredileri çekerken kredi kartı borçlarınızın sicilinizi olumsuz etkileyerek size engel olması durumunu ortadan kaldırmış olursunuz.

Kart taksitlendirme işlemi anlaştığınız firmanın kart borcunuzu kapatıp, sonra da yatırdığı parayı üzerine işlem ücretini de ekleyerek 9 taksitli alışveriş şeklinde çekmesiyle gerçekleşiyor. Yapılan işlemler esnasında kimlik ve kredi kartınız dışında bir belgeye ihtiyaç yoktur ayrıca kartınızı bir başkasına vermeniz ya da şifre paylaşmanız söz konusu değildir. Kredi kartı taksitlendirmesi yapan şirketin bayisi olan kurumsal bir firmada kartınızı uzatıp şifrenizi de kendi ellerinizle giriyorsunuz. Kredi kartı borcu taksitlendirme hizmetinden faydalanabilmeniz için kartınızda işlem ücreti tutarı kadar kullanılabilir limit olması gerekiyor. Kullanılabilir limitiniz yoksa müsait durumdaki başka bir kredi kartınızı kullanabilir veya bu tutarı nakit olarak ödeyebilirsiniz. Yasal ve güvenilir bir yöntem olan kredi kart taksitlendirme yaptırmaya karar verirseniz bu işi telefonla halledebileceğini söyleyen, kart şifrenizi isteyen firmalardan uzak durmalı ve referansları olan sağlam bir şirketle anlaşmalısınız.

Kredi Kartı Borcunuzu Taksitlendirin!

Taksitlendirici.com sayesinde kredi kartınızı taksitlendirmek için hemen arayın: 0532 540 55 61

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.