canakkale sehitlikleri

Kocaeli Çıkışlı Çanakkale Şehitlik Turu

6 TEMMUZ 2016 tarihi için Günübirlik Çanakkale turu kayıtlarımız başladı..!

Kocaeli’nde yaşayan vatandaşlarımıza, okullara, derneklere, fabrikalara, şirketlere vb. tüm topluluklara 10 ve üzeri olmaları durumunda Günübirlik veya Konaklamalı Çanakkale turu düzenleyebilirsiniz. Diğer münferit katılım yapmak isteyen aileler yada tek kişiler şehirlerarası otobüs firmalarıyla Çanakkale merkezde bulunan feribot iskelesine gelerek turlarımıza dahil olabilirler. Kocaeli’nden her gece kesin kalkışlı olan TRUVA TURİZM otobüsü ile Çanakkaleye gelebilirsiniz. TRUVA TURİZM otobüsü gece 23:30 Kocaeli’den hareket ediyor ve Çanakkale’ye sabah 06.00 civarı varış yapıyor. Çanakkale otogarına geldikten sonra firmaların ücretsiz servisleri ile Çanakkale Gestaş Feribot iskelesine gelerek günübirlik Şehitlik turumuza dahil olabilirsiniz.

10 ve üzeri gruplara özel aşağıdaki programı uygulayabiliriz.

Belirnecek saatlerde buluşarak Çanakkale’ye doğru yola çıkıyoruz.
Belirlenmiş olduğumuz (yakında eklenecek ) noktalardan başka bir yerden katılacaksanız güzergâh üzerindeki diğer buluşma nokta ve saatleri tarafınıza rezervasyon işlemleri esnasında bildirilecektir.

Kocaeli – Çanakkale yolunu kullanarak Çanakkale’ye varıyoruz ardından Çanakkale – Eceabat feribotunu kullanarak Eceabat’ta varıyoruz.

Gelibolu Yarımadası – Çanakkale Savaşlarının 1915 yılında cereyan ettiği yer
Çanakkale Savaşları Muharebe Alanları ve Şehitlikler gezisi yaklaşık saat 18.00 a kadar sürmektedir. Bu tur esnasında Namazgah Tabyası, Rumeli Mecidiye Tabyası Seyit Onbaşı, Şahindere Sargı yeri Şehitliği, Seddülbahir Ertuğrul Koyu Yahya Çavuş Anıtı, İlyas Burnu İngiliz Anıtı, Çanakkale Şehitleri Abidesi, Mehmetçiğe Saygı Anıtı, Kanlısırt Avustralya Anıtı, Kırmızısırt siperleri, Bombasırtı 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı Yeni Zelanda ve Atatürk Anıtlarını ziyaret edilecek olup, ayrıca araçtan birçok yer görülecektir.

Eceabat’ta varışta Öğle Yemeği alınacaktır.
Yemeğimiz Günün Çorbası, Köfte, Salata, mevsim meyve ve Su olup diğer içecekler ekstradır.

Turumuzun sonunda Kocaeli’ne dönerek tahmini saat 23.30 da varırız.
Dönüş yolunda akşam yemeği amacıyla durulacaktır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Çanakkale Şehitlik Turu
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Kahvaltı
  • Öğle Yemeği ( yemek esnasında içecekler ekstradır )
  • Müze girişi
  • Ulaşım sigara içilmeyen ve klimalı otobüslerle yapılmaktadır.(Kocaeli – Çanakkale – Kocaeli )

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.