Ergin Pansiyon

bozcaada ergin pansiyon

Bozcaada üzerinde bulunan en büyük pansiyonlardan bir tanesi diyebiliriz. Bu pansiyonumuzun adı Ergin Pansiyon olmaktadır. Burası Bozcaada ’nın merkezinden bulunmaktadır ve 11 adet odası olan bir pansiyondur. Pansiyonun genel özelliği olarak bir bahçesi ve bir park yeri bulunmaktadır. Dolayısıyla arabanız ile geldiğiniz zaman hiçbir sorun yaşamazsınız. Kredi kartının geçerli olduğu pansiyonun odalarında, klima, internet, minibar ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Nezih ve güzel bir ortamda bulunmaktadır ve rahat bir tatil keyfi yapabilirsiniz. Ergin Pansiyon, Rum Mahallesinin bir ucunda olup kalabalık ve trafikten uzak olmaktadır. Bu yüzden rahat ve kafanızı dinleyebilecek bir pansiyon olmaktadır. Ergin Pansiyon çok kibar bir karı koca tarafından işletilmektedir ve binadan adam tarafından yıllar önce yapılmıştır.

Odaların hepsi temiz ve ferah olmaktadır ve her zaman temizlik yapılır. Misafirlerin gelmesi için ve memnuniyetleri için, temizliğe ve hijyene her zaman dikkat edilir. Öyle ki bu pansiyonu işleten karı koca, misafirlerin kaldıklarında mutlu olmaları için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadır. Gayet güzel bir ortamda, nezih bir mekan ve güler yüzle işleten bir karı kocanın olduğu pansiyonda, içinizi ferahlatacak bir tatil geçirebilirsiniz. Odalar, geniş, ferah ve sıcak olmaktadır, bu yüzden odalara girdiğiniz zaman, her zaman kendinizi kendi evinizdeymiş gibi hissedebilirsiniz. Odaların ferahlığı misafirler için ve misafirlerin rahatlığı ise işletenler için çok önemlidir.

Pansiyonda verilen kahvaltı, açık büfe olup açık havada ve bir çardakta verilmektedir. Burada aynı zamanda her şekilde keyif yapabilir ve vaktinizi geçirebilirsiniz. Çok nezih bir ortam ve sıcak bir hava ile, saatlerce oturup sohbet edebilir, müzik dinleyebilir, kitaplarınızı okuyabilirsiniz. Burada kalmaktan hiçbir zaman pişman olmazsınız. Pansiyonun bir terası bulunmaktadır ve burada yine akşam keyfi çok güzel olmaktadır. Özellikle dolunayın olduğu gecelerde muhteşem bir manzara karşınıza çıkmaktadır. Bu yüzden bunları yaşayabilmeniz için, mutlaka Bozcaada’da Ergin Pansiyonun’da kalmanızı tavsiye ederiz. Araba ile gelecekseniz, pansiyon ve feribot arasında bir servis hizmeti ayrıca verilmektedir. Çok güzel bir pansiyon ve kalınmaya değer bir yer olmaktadır. Temizliğe önem veren, hijyeni her zaman sağlamaya çalışan küçük bir pansiyon.

Buraya gelen herkes, ayrılırken çok mutlu oluyor ve dahası tekrar gelmek istiyor. Bozcaada Pansiyon hizmetinde Aile ortamı sağlandığı için, 11 tane odası olsa bile güzel bir yer haline geliyor. Ergin Pansiyon, gezebileceğiniz güzel yerlere yakın yapılmıştır ama pansiyonda kalarak ta güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Tatil dediğiniz zaman, herkesin aklına sadece deniz ve benzeri şeyler gelmektedir fakat sadece deniz değildir tatil, güzel bir pansiyonda kalmak, güzel insanlarla tanışmak, neşeli sohbetler ve keyifli anlardır. Kiminle gittiğinize bağlı ama her zaman keyifli bir vakit geçirmektedir. Ergin Pansiyon ’da da bunu yaşayabilirsiniz. Karı koca o kadar neşeli insanlar ki bunları yaşamamak mümkün değil.

Bozcaada’da birçok pansiyonlar bulunur, bazılarının sadece birkaç tane odası vardır, bazılarının ise, Ergin Pansiyonun’da olduğu gibi 11 taneye yakın veya biraz daha fazla odası olabilir. Bozcaada’ya geldiğiniz zaman, Ergin Pansiyonu aramanızı tavsiye ederiz. Karı koca olarak size güzel bir şekilde ağırlayacak ve en güzel şekilde günlerinizi geçirmenizi sağlayacaklardır. Öyle bir pansiyon ki sadece bir aile ortamı değil ama yeni arkadaşlıklarda edinebilirsiniz ki bunların arasında pansiyon sahipleride dahil olmak üzere. Pansiyonda kalarak bile güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Okumadığınız kitapları okuyup sevdiğiniz müzikleri dinleyebilir ve manzarayı izleyebilirsiniz. Bazen hüzünlenebilir, bazen mutlu olabilirsiniz ama mutlaka içinizi ferahlatacak bir tatil yapabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Telefon : 0 ( 542 ) 404 54 13
Telefon : 0 ( 537 ) 425 29 84
Telefon : 0 (541 ) 294 61 18
E-Mail : erginpansiyon@gmail.com
Adres : Eski Rum Mahallesi Kale Arkası NO:24 Bozcaada / ÇANAKKALE

Ergin Pansiyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön