Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sehitlikturugen/public_html/wp-content/plugins/divi-builder/includes/builder/functions.php on line 5079
Çanakkale'nin Gizli Güzellikleri Turu - Çanakkale Turizm Rehberi

Çanakkale’nin Gizli Güzellikleri Turu

canakkalenin-gizli-guzellikleri

Tur tarihleri: Her Pazar Kesin Kalkışlı

Ekstra tarih: 4 Haziran 2019, 5 Haziran 2019, 6 Haziran 2019, 7 Haziran 2019, 8 Haziran 2019, 9 Haziran 2019

Gezilecek yerler: Yeşilyurt Köyü, Adatepe Köyü, Adatepe Zeytinyağı Müzesi, Tahtakuşlar Köyü, Sütüven Şelalesi, Zeus Altarı, Assos Antik Liman, Hasanboğuldu

Buluşma yeri ve saati: Çanakkale Cumhuriyet Meydanı – 07.15 toplanma ve 07.30 hareket

Belirtilen noktada sabah 07:15’te buluşma 07:30’da hareket ediyoruz. Ortalama 09:30’da sabah kahvaltısı için Yeşilyurt köyüne ulaşıyoruz. ( Serpme köy kahvaltısı tur ücretine dahil )

Kahvaltı sonrasında Yeşilyurt köyü geziliyor, köy sonrasında turumuza devam ediyoruz. İkinci durağımız Adatepe Zeytinyağı müzesi oluyor. Rehberimizin anlatımı ile müzeyi ziyaret ediyoruz. Müzeden sonra ise Hasanboğuldu ve Sütüven Şelalelerine gidiyoruz. Rehber anlatımı sonrasında çay-kahve ve fotoğraf için kısa bir serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Tahtakuşlar köyü, Adatepe köyü ve Zeus altarını geziyoruz. Köyler gezildikten sonra ise gezimizin son ziyaret noktası olan Assos Antik limana hareket ediyoruz. Rehberimiz vereceği bilgiler sonrasında limanda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Çanakkale’ye dönüşe geçiyoruz. Ortalama 20:30 – 21:00 civarı Çanakkale’ye gelmiş oluyoruz.

İnternet sitemizde bulunan turlar dönemsel olarak değişiklik gösterebilir.
Acentamızın turlarına katılmak isteyen misafirler sitemizin en alt kısmında yazan uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: strong>5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Yazar hakkında

Serhat Ozcelik

Soru sor

3.243 kez görüntülendi