Çanakkale Tur Rehberleri

çanakkale rehberlik

Çanakkale tur rehberi hizmeti ile GRANİKOS Travel olarak Çanakkale’deki çözüm ortağınız oluyoruz..

Uzman ve Profesyonel Turist rehberlerimiz ile Şehitlik, Assos, Gökçeaada, Bozcaada, Karabiga, Truva Antik Kenti ve Çanakkalede gezilmesi gereken tüm noktalar için hizmetinizdeyiz. Turizm bakanlığına bağlı olup Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Şehitlik bölgesinde hizmet vermeye yetkili olan ALAN Kılavuzlarımız ile hizmetinizdeyiz. Şehitlik bölgesindeki ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Münferit yada ufak aile gruplarına rehberlik hizmetine alternatif olarak Çanakkale’den kalkışlı Şehitlik turu hizmetimizi sunmaktayız. Kişi başı 60 TL’ye grup turlarımıza katılabilirsiniz. Detaylar için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Çanakkale Şehitlik Rehberleri

Çanakkale alan başkanlığı sınırları içerisinde yer alan Çanakkale şehitlik bölgesi için bölgede yaşayan uzman ve turizm bakanlığına bağlı profesyonel turist rehberlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Şehitlikleri gezmek için mutlaka bir rehber eşliğinde gezmenizi tavsiye ederiz.

İnternet sitemizde bulunan turlar dönemsel olarak değişiklik gösterebilir.
Acentamızın turlarına katılmak isteyen misafirler sitemizin en alt kısmında yazan uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: strong>4,67. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Yazar hakkında

Serhat Ozcelik

1 yorum

  • Merhaba serhat bey. Ismail Hoca süper bir vakit gecirmemize vesile oldu dün. Tekrar hersey icin tesekkürler. Hayirli cumalar.

Soru sor

2.306 kez görüntülendi