canakkale motorsiklet kiralama

Çanakkale Motosiklet Kiralama

Trafik sorunundan sıkıldınız mı? Arabanız var ama saatlerce trafikte mi bekliyorsunuz. İşiniz acil mi? Hızlı ve çeşitleri bol bir ulaşım aracı  mı arıyorsunuz? O zaman şu an doğru adresteniz. Hemen Arayın Dilediğiniz motosiklet’i hemen çok uygun fiyatlarla kiralayın

İster yolda, ister arazide. İster macera dolu kısa bir kaçamakta, ister şehir trafiğinden hızlı bir kaçışta. İhtiyacınıza göre modellerimizden dilediğinizi seçin, sürüş tutkunuzu daha fazla ertelemeyin.

Kiralamak için, A2 ehliyetinizin en az 2 yıllık olması gerekmektedir.

Kısa Dönem Kiralama için rezervasyon yapılırken tutarın %50’si kaparo olarak ödenir. Kiralamaya 1 hafta ya da daha az gün kalmışken iptal durumunda kaparonun %30’u iade edilir.

Kiralanmış bir motosikletin hasar görmesi durumunda, hasar 1000 €’dan az ise masraflar kiralayan kişi tarafından, 1000 € ‘nun üzerindeki masraflar ise kasko şirketi tarafından karşılanır.

Hasarların kasko şirketi tarafından karşılanması için, müşteri tarafından hazırlanması gereken dokümanların zamanında ve eksiksiz teslim edilmesi gerekmektedir.

Fiyatlara KDV dahildir.

Belirtilen fiyatlarda günlük kat edilen mesafe 300 km ile sınırlandırılmıştır. 300 km üzeri her km için 0,35 € + KDV fiyata ilave edilecektir.

Fiyatlar, belirtilen süreler için günlük ve Euro olarak belirtilmiştir. Kiralamanın gerçekleşeceği gün, o güne ait Reuters kuru uygulanacaktır.

Rezervasyonlarınızı en az 3 hafta öncesinden yapmanızı rica ederiz.

Arka çanta ve koruma demiri standarttır, yan çanta istenirse 2 tane çanta için 10 € günlük ek ödeme alınır.

Kiralanan motosikletler ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir