Bozcaada Gezginleri “Gerçek Deneyimleri” yayınlamaya devam ediyor..

Çanakkale’mizin adalarından birisi olan Bozcaada’yı tanıtım faaliyeti gösteren Bozcaada Gezginleri yeni bir uygulamayı hayata geçirdi.

İlk çıkış noktaları Instagram olan Bozcaada Gezginleri, geçen sene yayına aldıkları kendi internet siteleri www.bozcaadagezginleri.com adresinde adada kendi ekibi tarafından incelenip araştırdıkları otel, restaurant, plaj vb tüm turistik mekanları listeliyordu.

Instagramda takipçi sayıları 50bini aşan Bozcaada Gezginleri, yepyeni bir bakış açısını hayata geçirdi. Bozcaada’ya daha önce gelmiş ve deneyimlemiş GERÇEK TURİSTlerden edindikleri bilgileri ilk kez geleceklere rehber olması için sayfalarının blog kısmında yayınlıyor.

Bozcaada’da tatil yapmış veya günübirlik olarak adayı ziyaret eden bir kitleye sahip olan instagram odaklı oluşum Bozcaada Gezginleri bu kitlesinin deneyimleri bir arada toplamaya başladı. Nerede yemek yenir, nerede konaklama yapılır, nerede deniz girilir, adaya nasıl ulaşır gibi tüm detaylar gerçek deneyim sahipleri tarafından ziyaretçilere rehberlik etmeye başladı.

Örnek 1: https://www.bozcaadagezginleri.com/gozde-abdanin-bozcaada-deneyimleri-ve-tavsiyeleri/

Örnek 2: https://www.bozcaadagezginleri.com/beyza-tezelin-bozcaada-tatil-deneyimleri-keske-simdi-bozcaadada-olsam/

Bozcaada gezginleri blog sayfası https://www.bozcaadagezginleri.com/kategori/blog/

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir