Bozcaada Aksoy Rent A Car

Bozcaada hem doğal güzelliği hem de sokaklarındaki görselliği ile ön plana çıkan, tatilcilerin deniz kum güneş, aynı zamanda eşsiz lezzetlerle buluşabileceği bir adadır.

Bozcaada yolunuz düşerse değil de özellikle gidebileceğiniz bir yerleşim yeridir. Çünkü ulaşımı için feribot kullanılması gerekiyor.

Tatilinizin gün sayısına göre Bozcaada Ulaşım imkan seçeneklerini göz önün almanız gerekir. Bozcaada içinde ulaşım için araç ihtiyacınız pek olmayacaktır. Bozcaada merkezinde gidebileceğiniz her yer yürüme mesafesinde olup sadece denize girmek ve doğanın güzelliklerin keşfetmek için araç ihtiyacınız olacaktır.

Bozcaada Otelleri ve Bozcaada Restoranları arasında tatilinizin konseptine uygun rezervasyonunuzu yaptıysanız, size adaya aracınızla geçmemenizi tavsiye ederiz. Fakat unutulmaması gerekir ki aktaracağımız tavsiyede rezervasyon uygunluğu olması önemlidir.

Bozcaada’da yıllardır otel işletmeciliği yapan hatta Bozcaada Otelleri ve Pansiyonları hizmetinde en eskilerden olan Aksoy ailesi bünyesinde Bozcaada Rent a Car hizmeti vermeye başlamıştır.

Bozcaada Aksoy Rent a Car, Off Road araçları, ATV Motorları ve Bozcaada Kiralık Bisiklet imkanlarıyla Bozcaada Tatili için adaya gelenlere alternatifli araç kiralama tercih imkanı sunmaktadır.

Bozcaada’ya arabayla ulaşım özellikle yaz sezonunda gemi yoğunluğu sebebiyle oldukça zor olduğu için aracınızı Geyikli iskelesindeki oto parka bırakabilir, Bozcaada Aksoy Rent a Car işletmecisi Ömer AKSOY’u arayarak Bozcaada Tatilinizde unutulmaz bir anı biriktireceğiniz üstü açık kiralık arabayla tatilinize devam edebilirsiniz.

Bozcaada Rent a Car hizmeti veren Aksoy Rent a Car, araç kiralayan müşterilerini Bozcaada İskelesinde karşılayarak adaya adım attıkları ilk andan itibaren ayaklarını yerden kesmektedir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir