Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sehitlikturugen/public_html/wp-content/plugins/divi-builder/includes/builder/functions.php on line 5079
Ankara Çıkışlı Çanakkale Şehitlik Turu - Çanakkale Turizm Rehberi

Ankara Çıkışlı Çanakkale Şehitlik Turu

canakkale sehitlikleri

Ankara’dan Çanakkale Şehitlikleri turu sadece dernek, şirket ve topluluk benzeri gruplara özel istek üzerine düzenleniyor. Şirketimizin merkezi Çanakkale’dir. Rehberlerimiz Çanakkale’nin uzmanı ve donanımlı kişilerdir. Çanakkale şehir merkezinden kalkışlı olarak her gün turumuz var. Turumuz sabah 09.30da başlıyor ve akşam 17.30’da  son bulmaktadır. Tur detayı http://sehitlikturu.gen.tr/canakkale-sehitlik-turu.html adresinde mevcuttur.

Ankara ile Çanakkale arası hizmet veren taşımacılık firmalarıyla Çanakkale’ye ulaşıp turlarımıza katılabilirsiniz.

  • Pamukkale Turizm
  • Köksallar Turizm
  • Truva Turizm
  • KamilKoç Turizm
  • Metro Turizm

Ayrıca Ankara – Çanakkale arası tarifeli uçak her gün hizmet vermektedir.

Rezervasyon ve Detaylı Bilgi Hattı

Detaylı bilgi için 0545 868 1449 – 0535 062 0560 [ Telefon ile arayıp bilgi alabilirsiniz, mesaj gönderebilirsiniz yada WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

ankara çıkışlı turlar, ankara çıkışlı çanakkale turları 2019, ankara çıkışlı günübirlik turlar, ankara çıkışlı kültür turları, ankara çıkışlı haftasonu turları, ankara çıkışlı çanakkale turu

İnternet sitemizde bulunan turlar dönemsel olarak değişiklik gösterebilir.
Acentamızın turlarına katılmak isteyen misafirler sitemizin en alt kısmında yazan uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: strong>4,10. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Yazar hakkında

Serhat Ozcelik

Soru sor

17.793 kez görüntülendi