Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sehitlikturugen/public_html/wp-content/plugins/divi-builder/includes/builder/functions.php on line 5079
Pamukkale Turizm Çanakkale - Çanakkale Turizm Rehberi

Pamukkale Turizm Çanakkale

pamukkale turizm canakkale

Türkiye’nin ilk şehirlerarası yolcu taşımacılığı firması olan “Pamukkale Turizm” artık ÇANAKKALE’DE!

“Geçmeye Değil, Kalmaya Geldik!” sloganıyla Çanakkale taşımacılık piyasasına giriş yapan firmanın görünüşe göre uzun süre Çanakkale şehirlerarası taşımacılık pazarında kalma hedefi var..

” Rezervasyon ve BİLGİ İÇİN (0286) 210 01 34 “

Pamukkale Turizm Çanakkale iskele ofisi Dibek sokak’ta! ( Çanak Hotel’in karşısında )Çanakkale halkı ve Çanakkale’ye seyahat eden yolcular için iyi bir alternatif olacak gibi duruyor. Yıllardır birkaç firmayı kullanmak zorunda olan yolcular derin bir nefes alacak gibi duruyor. İstanbul, İzmir, Edirne, Denizli vb. birçok noktaya ulaşım hizmeti vermektedirler. Pamukkale Turizm’in konfor ve kaliteli hizmet anlayışını birçok şehirlerarası yolcu tarafından bilinmektedir. Umuyoruz ki ayni konfor ve kaliteli hizmeti Çanakkale hattından geçen araçlarda sağlayabilirler.

Pamukkale Turizm Çanakkale ofisine 0850 333 35 35 numaralı telefondan yada www.pamukkale.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

” Rezervasyon ve BİLGİ İÇİN (0286) 210 01 34 “

İnternet sitemizde bulunan turlar dönemsel olarak değişiklik gösterebilir.
Acentamızın turlarına katılmak isteyen misafirler sitemizin en alt kısmında yazan uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: strong>5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Yazar hakkında

Serhat Ozcelik

Soru sor

6.197 kez görüntülendi