Gökçeada ve Bozcaada Deniz Otobüsü Seferleri

yolcu feribotu

Çanakkale Boğazı ile adalar hattında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ A.Ş Gökçeada ve Bozcaada’ya deniz otobüsü saferlerine 16 Mayıs Cumartesi gününden itibaren yeniden başlıyor. Konu ile ilgili yapılan açıklamaya göre 16 Mayıs Cumartesi günü başlayacak seferlerde Çanakkale’den Gökçeada’ya Perşembe günü saat 09:00’da hareket edecek olan deniz otobüsü Cuma günü saat 09:00da Gökçeada’dan Çanakkale’ye gelecek. Cuma günü saat 16:00’da Çanakkale’den yeniden Gökçeada’ya gidecek olan deniz  otobüsü aynı gün saat 18:00’de adadan geri dönecek. Bozcada seferleri ise haftada 3 gün olacak. Buna göre Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri Çanakkale’den saat 09:00’da Bozcaada’ya hareket edecek olan deniz otobüsü aynı günlerde saat 19:00’da adadan Çanakkale’ye geri dönecek. Bozcaada ve Gökçeada’ya gidecek yolcuların ücretleri ise tek yön tam yolcu 20 TL, indirimli yolcu ise 10 TL olarak belirlendi.

FERİBOT SEFERLERİ HAKKINDA BİLGİ İÇİN

GESTAŞ DENİZ ULAŞIM 444 0 752

İnternet sitemizde bulunan turlar dönemsel olarak değişiklik gösterebilir.
Acentamızın turlarına katılmak isteyen misafirler sitemizin en alt kısmında yazan uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: strong>5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Yazar hakkında

Serhat Ozcelik

Soru sor

14.283 kez görüntülendi
Merhabalar, 7/24 aktif WhatsApp hattımızdan destek alabilirsiniz!
Powered by