Çanakkale Turu Hattı (7/24)

İstanbul Hareketli Günübirlik Çanakkale Gezisi

efsane canakkale

Çanakkale Şehitliklerimizi Görmeyen Kalmasın..

2009 yılında Çanakkale Savaşlarına ve Şehitliklerine ev sahipliği yapan Eceabat ilçesinde kurulmuş olan şirketimizin farkı ile her gün İstanbul hareketli (çıkışlı) günübirlik Çanakkale gezi turlarına başlıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana Çanakkale merkez ve Eceabat ilçesinden her gün Şehitliklere tur yapan firmamız, “Torunlar Dedelerini” ziyaret etsin sloganıyla her gün İstanbul hareketli “Günübirlik Çanakkale Turu” düzenleme kararı almıştır.

Kesinleşen tarihler; HER GÜN KESİN KALKIŞLI!!!

Çanakkale muharebeleri ;Türk ulusunun kanıyla yazdığı bu destan üzerinde geniş çaplı düşünülmesi gereken bir olaylar bütünüdür.

Türk ulusunun, bugün “TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ“adı verilen devletin ve bu devletin mülkünün sahibi olabilmesinin yolunu açmış en önemli dönüm noktalarından biridir.

[table caption=”Günübirlik İstanbul Hareketli Çanakkale Turu Detayları” width=”90%” colalign=”left|left”]
Buluşma Yeri, Taksim – Sultanahmet – Sirkeci – Topkapı – Aksaray – Bakırköy – Şirinevler – Yenibosna – Sefaköy – Küçükçekmece – Mahmutbey Gişeler
Tur Süresi, 06.15 – 22.30
Tur Günleri, Her Gün (Kesin Kalkışlı)
Ücretlendirme (Yetişkin), Yetişkin 140 TL
Ücretlendirme (Çocuk), 0-2 yaş ücretsiz / 3-11 yaş 120TL

Online Rezervasyon, guvenli rezervasyon

[/table]

İstanbul’un muhtelif merkezi noktalarında buluşma ve Eceabat’a hareket. Ortalama 5 – 5.30 saat civarı rahat bir yolculuk ile Eceabat’a varıyoruz. Tekirdağ bölgesinde anlaşmalı olduğumuz temiz ve lezzetli kahvaltı servisi yapan restaurant’ımızda 1 saatlik  kahvaltı ve ihtiyaç molası veriyoruz. Kahvaltı sonrasında Eceabat’a yolculuğumuz devam ediyor. 11.30’da Eceabat’a varış ve Öğle yemeği alıyoruz. Yemek sonrasında ŞEHİTLİKLER ve Savaş alanları turumuzu başlıyoruz..

GÜNEY cephe’ye geçiyoruz. Burada Alçıtepe Köyü, Seddülbahir Köyü, ÇANAKKALE ŞEHİTLER ABİDESİ, Ertuğrul Koyu, Yahya Çavuş Şehitliğini ziyaret ediyoruz.

Şehitlik ve savaş alanlarının tamamını bölgenin yerlisi olan uzman rehberler eşliğinde geziyoruz. Her noktada anlatım, fotoğraf çekimi için süre ve ihtiyaç molası verilmektedir. Rehberimiz gün boyunca savaş öncesi, savaş esnasında meydana gelen olaylar ve savaşın sonuçları hakkında detaylı bir anlatım yapıyor. Ayrıca sizlerin sorularınızı cevaplayacaktır.

Çanakkale turu sonrasında İstanbul’a hareket. Sırayla Keşan, Malkara, Tekirdağ, Silivri ve İstanbul’dan tura katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Tur ücreti kişi başı 140 TL’dir.

Fiyata dahil olan hizmetler;

  • Profesyonel Yerel Rehber
  • Öğle yemeği ( Set menü )
  • İstanbul – Eceabat (Şehitlik bölgesi) – İstanbul
  • Namazgah Tabyası müzesi giriş ücreti
  • Türsab Seyahat Güvencesi

Rezervasyon için 140 TL’lik ödemeyi online olarak ödemeniz gerekmektedir. (Kredi Kartı olmayanlar için alternatif olarak Banka Havalesi ile ödeme imkanımız mevcuttur.) Ödeme sonrasında sizlere tur biletiniz e-mail yada WhatsApp ile gönderilecektir.

10 kişi veya 10 kişinin üzerinde sayıya sahip olan Okul, Şirket, Dernek vb topluluklar için haftaiçi-haftasonu fark etmeksizin her gün tur düzenleyebiliriz. Ayrıca günübirlik tura katılmak istemeyen misaflerimiz için 2 Gün 1 Gece Şehitlik Turu programımızı tercih edebilirler.

Firmamız TÜRKİYE SEYAHAT Acentaları birliği üyesidir.

 

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: strong>3,60. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Yazar hakkında

Serhat Ozcelik

2 yorum

  • 23 nisan 2016 tarihinde ‘ESER MAKİNA’ ailesini konuk ettiğiniz için çok teşekkür eder, bu güzel Çanakkale gezisi için başta tur liderinize, özellikle Elif Bulut Hanım’ a grupdaki çalışan arkadaşlarınıza ve şoför arkadaşların yol güzergahında göstermiş olduğu hassasiyete, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi sunarım. Çanakkale ülkemiz için çok önemli bir ilimiz olup, şehitlerimizi saygı ile andığımız bir yerdir. Şehitlerimizin aç susuz savaştığı yerleri sayenizde görüp onlara dua etme fırsatını bize gösterdiğiniz için çalışanlarım ve kendim adına teşekkür eder Şehitlerimize Allahtan rahmet sizlere de uzun hayırlı ailenizle sağlıklı bir ömür dilerim.

  • Pendik Belediye Başkanlığı Kültür İşleri Müdürlüğü personelleri olarak firmamızın bünyesinde katıldığımız Çanakkale Gezisi için, ilk önce bizlerden ilgi, alaka ve yardımlarını esirgemeyen Serhat Bey’e, gezimiz boyunca en güzel rehberlik hizmetini sunan değerli rehberimize, İstanbul’a ulaşımımız boyunca bizlere eşlik eden diğer rehberimize ve şoför arkadaşlara ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Adınıza yakışır kaliteden ödün vermeyen hizmetleriniz için tekrar minnetlerimizi sunar başka turlarda görüşmek ümidiyle esenlikler dileriz.

Soru sor

32.116 kez görüntülendi