Çanakkale Şehitlik Turu

Son güncelleme: 20.05.2016
93.773 views

“Ucuz Fiyat-Yüksek Kalite” hizmet politikamız ile Şehitlerimiz sırtından rant sağlamadan sizlere hizmet veremeye devam ediyoruz. Çanakkale şehitlik turu‘nun fiyatını 60 TL‘ye çektik. 0-6 yaş arası çocuklar için ücretsiz, 6-11 yaş arası çocuklar için ise 40 TL’dir. Sizden bu fiyatlar dışında hiçbir ekstra ücret talep edilmeyecektir.

Bu yıl Türk milletinin tarihi açısında önemli olan Çanakkale Zaferi’nin 100.yılı olan 2015 yılı… Bu yıl boyunca Çanakkale’ye yolu düşüp, Şehitlik turu‘na katılmak isteyenler için her gün kesin kalkışlı Çanakkale Şehitlik turu düzenliyoruz. Şuan hayatta olan hiç kimsenin bir 100.yılı daha görme ihtimali olmadığından dolayı bu yıl tur yapacak yurttaşlarımız tercih yaparken dikkatli olmalıdırlar. Turlarımızı Çanakkale savaşı öncesi, savaş esnasında meydana gelen olaylar-kahramanlıklar ve Çanakkale zaferi sonrasında meydana gelen tüm detaylar ile şehitlik turu yapmaktadır. Geçtiğimiz yıl olan 2015 yılında Çanakkale Ruhu’nu yaşatmak amacıyla hergün düzenlediğimiz turlara 2016 yılı boyunca ara vermeden devam ediyoruz.. Bu senede her sene olduğu gibi ara vermeden Şehitliklerimizi ziyaret etmeye devam edeceğiz..

Çanakkale muharebeleri ;Türk ulusunun kanıyla yazdığı bu destan üzerinde geniş çaplı düşünülmesi gereken bir olaylar bütünüdür.

Türk ulusunun, bugün “TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ“adı verilen devletin ve bu devletin mülkünün sahibi olabilmesinin yolunu açmış en önemli dönüm noktalarından biridir.

Çanakkale Şehitlik Turu Detayları
Buluşma Yeri Çanakkale Feribot İskelesi – Eceabat Feribot İskelesi – Kilitbahir Feribot İskelesi
Tur Süresi 09.15 – 17.00
Tur Günleri Her Gün (Kesin Kalkışlı)
Ücretlendirme (Yetişkin) Yetişkin 60 TL
Ücretlendirme (Çocuk) 0-6 yaş ücretsiz / 7-11 yaş 40 TL

Online Rezervasyon

 guvenli rezervasyon

Turumuz Çanakkale ili merkezinde bulunan Gestaş Feribot iskelesi önünden kalkmaktadır. Turumuza Gelibolu ve Eceabat ilçesinde konaklayan misafirlerimiz, Eceabat feribot iskelesi karşısında bulunan firmamıza ait GRAND ECEABAT OTEL önünden katılabilirler.. Ayrıca turumuza şehir dışından gelmek isteyen misafirlerimize KONAKLAMA, Otobüs bileti ve Uçak bileti temin edebiliriz.

Saat 09:30 Çanakkale’de GESTAŞ Feribot iskelesi önünde buluşma ve Eşsiz manzaraya sahip Çanakkale Boğazı’ndan feribot ile Çanakkale Eceabat Tarihi Alan Başkanlığı yarımadasına geçiş yapıyoruz.

ve Çanakkale Şehitlik ve Savaş alanları turumuza başlıyoruz..

 • Kilitbahir Kalesi ( İstanbul’un FATİHİ, Fatih Sultan Mehmet tarafından kuşatma esnasında Papalık Donanması yardıma gelmesin diye tedbir amacıyla yaptırdığı kale )
 • Namazgah Tabyası ve Deniz Müzesi ( Çanakkale Deniz savaşı esnasında 14 kısa menzilli top ve 2 uçaksavar topa sahip, toplam 16 top ile Çanakkale deniz savaşında kullanılan Tabya )
 • Rumeli Mecidiye Tabyası Gezintisi ve Seyit Onbaşı Ziyareti ( Çanakkale Deniz Savaşının kahramanı “Seyit Onbaşı”nın 270 kiloluk top mermisi ile Ocean gemisini vurduğu ve zafer sahnesine çıktığı 8 bonet ve 6 top ile faaliyet gösteren tabya )
 • Bigalı Köyü Atatürk Evi Ziyareti
 • Büyük Anatafartalar Köyü
 • Anzac Koyu ve Arıburnu Gezintisi
 • Mehmetciğe Saygı Anıtı
 • Kanlısırt Avustralya Anıtı
 • Kırmızı Sırt Tünel ve Siperler İncilemesi
 • 57. Alay Şehitliği Ziyareti
 • Conkbayırı Yeni Zelanda ve Atatürk Anıtı Gezintisi ve Anafartalar Ovasını Kuşbakışı Gözetleme
 • Alçıtepe Köyü Salim Mutlu Müzesi
 • İkiz Koyu
 • Ertuğrul Koyu Yahya Çavuş Şehitliği
 • Seddülbahir Köyü
 • Çanakkale Şehitler Abidesi
 • Şahindere Sargı Yeri Şehitliği
 • Soğanlıdere Sargı Yeri Şehitliği
 • Havuzlar Şehitliği

Saat 17.30 Dönüş

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Namazgah Tabyası Müzesine Giriş Ücreti
 • Öğle Yemeği
 • Klimalı Lüks Araçlarla Ulaşım

Bölge’nin yerlisi ve işinin uzmanı firmamız RSL Turizmi tercih ederek, tarihi tarafsız ve gerçek bilgiler eşliğinde Çanakkale zaferimizi öğrenebilirsiniz..

Çanakkale bölgesine yapacağınız konaklamalarda firmamıza ait Grand Eceabat Hotel, Park Eceabat Hotel  ve Crowded House Hotel ‘de sizler için rezervasyon yapabiliriz. Ayrıca Çanakkale bölgesinde faaliyet gösteren birçok otel ile anlaşmamız bulunmaktadır, sizler için ucuz fiyatlar ile rezervasyon yapabiliriz..

Çanakkale’ye tüm illerden uçak ile ulaşım sağlamak isteyen siz değerli misafilerimize uçak bileti temin edebiliriz. Şehrimize yapacağınız gezilerde Şehitlik turumuzun dışın gezi görülecek yer hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz Çanakkale Gezilecek Yerler makalemizi inceleyebilirsiniz.

Çanakkale’nin 2 büyük ilçesi olan BİGA ve ÇAN ilçelerinden gelerek turlarımıza katılmak isteyen misafirlerimiz bu güzergahlar içinde hizmet veren BİGA BİRLİK – ÇAN BİRLİK – AYVACIK BİRLİK – LAPSEKİ BİRLİK araçları ile Çanakkale merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz.

Günübirlik Şehitlik turlarımız esnasında çekilmiş kareler

Conkbayırı Bigalı Köyü
Namazgah Ahmet Balcı  Namazgah Ahmet Balcı
çanakkale abide anzak koyu

İstanbul’dan gelip tura katılacak misafirlerimizin dikkatine;

İstanbul – Çanakkale arası mesafe yaklaşık 335 km’dir. Çanakkale’ye düzenli olarak otobüs seferleri olan firmalar ise İstanbul Seyahat, Metro Turizm, Kamil Koç, Pamukkale Turizm Çanakkale Truva Turizm’in gece 00.00 ve 01.00 seferleriyle Eceabat’a gelerek tura katılabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 5,5 – 6 saat sürmekte olup sizi Eceabat feribot iskelesinde bırakıyorlar. Buluşma yerimiz ise GRAND Eceabat Hotel’dir.

Çanakkale Şehitlikleri Gezisi Haritası
Çanakkale şehitlik turu esnasında gezilen Şehitlik ve Savaş alanlarından bazılarından kareler..

Metrekareye 6000 merminin düştüğü ve yaklaşık 253.000 Mehmetçiğimizin Şehitlik mertebesine ulaştığı bu kutsal toprakları bizimle gezebilirsiniz..

Herkesin ömrü hayatında bir kere gelme fırsatı bulduğu bu kutsal toprakları gezmek için hata yapmamak için bizimle gezebilirsiniz.

19 Mayıs 2016 için günübirlik çanakkale turları rezervasyonlarımız başlamıştır.! Hemen arayıp bilgi alabilirsiniz.. 2016 Ramazan bayramı tur kayıtlarımız başladı..

 

Çanakkale gezileri hakkında bilgi ve rezervasyon için 0545 868 1449 veya 0535 062 0560 numaralarından
yada info@eceabatrehberi.com e-mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (167 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
Yorumlar (93 Yorum)
 • Çağın Demiray / 26 Mayıs 2016 19:55

  25 Mayıs 2016 günü eşimle beraber rehberimiz Ahmet Balcı eşliğinde çıktığımız şehitlik turundan çok memnun kaldık. Çanakkale ruhunu bizlere iliklerimize kadar işleyen rehberimize teşekkür ediyoruz. Çok iyi bir iş çıkarıyorsunuz. Bir dahaki turda görüşmek üzere..

 • Fatma Köksoy / 23 Mayıs 2016 09:59

  Gecen hafta sehitlik turumuna katildik… Hersey sorunsuz ve harika gecti.. tesekkür ederiz.

 • Hüseyin Arıcı / 21 Mayıs 2016 21:46

  Öncesinde de Şehitlik turu yapmıştım fakat sadece gezmişim onu anladım. 20 mayıs tarihinde buradaki yorumlara itibar ederek Serhat bey ile irtibat kurup tura katıldım. Rehberimiz Aygül Başbuğ anlatımında buradaki manevi ruhu tam manasıyla tenefüs ettik.Aygül hanıma da sonsuz teşekkürler.

 • AYHAN ÇELİK / 17 Mayıs 2016 14:19

  şehitlik turuna katılmaya niyetlendiğimde genelde yapıldığı üzre internet aracılığıyla bir araştırma yaptım ve web sayfasında anlatılan tur paketi ilgimi çekti. ya Allah bismillah deyip 16 Mayıs 2016 tarihinde tura katıldım. 20 kişi civarı bir grup ve kaliteli bir rehber eşliğinde turumuzu yaptık. Rehberimiz Volkan Bey işini yapan biri gibi değil de adeta bizlerden biri gibiydi; verdiği bilgilerin yanı sıra gruptan gelen soruları da yanıtladı ve ilaveten bizlerle mekanın ve tarihin sebep olduğu şiirler paylaştı. ücret konusuna hiç değinmeyeceğim çünkü gezilen yerlerin ve alınan bilgilerin maddi olarak bir değeri olabileceğini sanmıyorum. tüm tanıdıklarıma ve bu yorumu okuyan herkese kesinlikle tavsiye ederim. Volkan Beye teşekkürlerimi bizzat ilettim ancak bir kez de buradan hem turu düzenleyenlere hem de Volkan Beye tekrar tekrar teşekkürler…

 • Berrak / 17 Mayıs 2016 14:18

  16 Mayıs tarihinde gerçekleştirdiğimiz şehitlik gezimizde Volkan Bey, enerjisi, akıcı anlatımı ve okuduğu güzel şiirlerle Çanakkale Ruhunu yaşamamızı sağladı. Çok teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık.

 • Melis / 17 Mayıs 2016 08:59

  16 Mayıs tarihinde katıldığımız Şehitlik turu gayet güzel oldu. Hava çok güzeldi, Rehberimiz genç olmasına rağmen çok bilgili ve anlatım tarzı güzeldi. Daha önceden katılmış olduğumuz turlarla kesinlikle kıyaslanamaz, en iyisi bu oldu diyebilirim. Emek veren herkese teşekkür ediyorum. Doğru tercih kesinlikle!

 • Kaan Gezen / 11 Mayıs 2016 16:46

  Rehberimiz SELAHİ hoca Çanakkale Savaşı (öncesi,sonrası ve savaş esnasında yaşanan olaylar) hakkında detaylı bir anlatım ile güzel bir Şehitlik gezisi olmasını sağladı. Gerçek ve saptırılmamış tarihi bilgiler ile başarılı bir anlatım yaptı. Gezi aracı kaliteli ve rahattı. Annem, babam ve kendim adına tüm ekibe hizmetleri ve yardımları için teşekkür ediyorum

 • Alper / 1 Mayıs 2016 11:26

  Sonunda fırsat bulup Şehitlik gezisine katılabildim, rehber yusuf kırca’ya teşekkür ediyorum.
  Mutlaka tekrar gelip ziyaret edeceğim..

 • fatmanur / 23 Nisan 2016 14:29

  Buradan ilk önce inkilap hocamız olan cengiz hocaya teşekkür ederim o olmasaydı canakkaleyi gezemeyebilirdik çok guzel bir haftasonuydu otel olsun gezi olsun getir görür işleri olsun çok güzeldi çok begendim iyiki varsınız iyiki gelmişim herkese de tavsiye ederim

 • Cengiz maden / 23 Nisan 2016 12:38

  Ogrencilerimle defalarca geziler yaptik.Aralarinda en guzeli ve ogrencilerimin en cok begendigi gezi sayenizde bu gezi oldu.En basindan sonuna kadar organizasyonunuz mukemmeldi.Zamaninda kalkis ,varis,yemekler,sunum,karsilama,sehitlik turu , rehberimiz,otel ortami kisaca her acidan tebrik ederim.Fiyat kalite performansi acisindanda tatmin ediciydi.Bundan sonraki gezilerimizde aklima ilk gelen tur sirketi sizin sirket olur.Hersey icin tekrar tesekkurler…

 • Mehmet Ülken / 22 Nisan 2016 11:49

  İki hafta önce orada idim, üçüncü defa gitmeme rağmen yine çok duygu yüklüydü. Her TÜRK gencinin en az bir defa gitmesi gerek diye düşünüyorum.

 • Osman Serin / 21 Nisan 2016 22:18

  Çanakkale, tarihimizin yazıldığı yer. İlkokula başlayan çocuklarımız buraya götürülüp anlatılmalı..

 • Basri Candan / 19 Nisan 2016 10:31

  Tüm hizmet bütünüyle harikaydı! Rehber, şoför, araç ve organizasyon sorunsuz tamamlandı. Verilen hizmet tam da bu topraklara yakışan türden bir misafirperverlik içindeydi. Yanlış tercih yapmayın, kesinlikle tavsiye ederim!!

 • Muzaffer / 11 Nisan 2016 09:50

  9 Nisan 2016 tarihinde Çanakkale’ye gelip Şehitlik turu hizmetinizden faydalandım. Bu gezi şehitlikler için katıldığım 3.gezi olmasına rağmen duygu dolu anlar yaşadım, daha önce belediyemizin yapmış olduğu turlar ile gelerek ziyaret etmiştim ama o turlar pek yeterli gelmemişlerdi. Bu gezide rehberin önemini anlamış oldum, rehberimiz Yusuf’a çok teşekkür ediyorum. Çanakkale savaşının gerçeklerini ve ülkemizin değerini anlamak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum..

 • Nuray Mutlu Ayan / 10 Nisan 2016 19:22

  Bir güne bu kadar önemli ve değerli kılan şehitlerimizin orada yaşadıkları ve hissettiklerini rehberimiz Hasan beyin kendisinden dinlemek çok güzel ve aydınlatıcıydı. Ailemle çok güzel şehitlik gezisi geçirdik. Onlarda çok memnun kaldılar. Ayrıca Mehmet Can beye teşekkürlerimi iletiyorum..

 • Recep kocamer / 9 Nisan 2016 23:12

  09 04 2016 tarihli günlük turunuza gaziantep’den katılarak Şehitlikleri gezdik çok memnun kaldık Rehberiniz yusuf kırca’ya ve şoförünüze teşekkür ederiz

 • Hasan / 6 Nisan 2016 16:17

  Rehber kardeşimiz Yusuf ile yaptığımız şehitlik ziyareti çok güzel oldu, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

 • İsmail AKCA / 3 Nisan 2016 20:11

  Akın Hoca rehberliğinde çıktığımız Çanakkale Şehitlik turu çok güzel geçti. Gönül rahatlığı ile tura katılabilirsiniz. Teşekkürler…

 • Hasan SERT / 3 Nisan 2016 13:37

  2015 yaz döneminde harika bir gezim oldu ailemi getirmeden önce kendim gezmek istedim çok da doğru bir seçim yapmışım.Serhat bey o zaman çok yardımcı oldu kendisine teşekkür ederim.Rehberimiz Ahmet BALCI duygulu ve mükemmel bir şekilde anlattı bizlere Çanakkalemizi ve bizlere o istediğimiz Çanakkale ruhunu yaşattı kendisine sonsuz teşekkürler.Arkadaşlar ile gezi hakkında sohbet ederken sitede geziyordum o zaman fark etmemiştim yorumların olduğunu fakat gördükten sonra görüşlerimi bildirmek istedim.Her şey için bir kez daha teşekkürler saygılarımla Hakan SERT…

 • Bahtiyar Demir / 2 Nisan 2016 12:36

  18 Mart törenlerine katılmak için yaptığım planı izin alamadığım ve sadece devlet töreni yapıldığı için 1 hafta sonrasına erteledim. Yıllık iznimin 1 gününü şehitliği görmek için ayırdım ve pamukkale turizm ile Çanakkale limanına giderek şehitlik turlarına katıldım. Muhteşem bir atmosfere sahip bu topraklar! İnanılmaz bir başarı öyküsü, bizler için canlarını düşünmeden veren tüm ŞEHİTLERİMİZE Allahım rahmet eylesin. Akşam tekrar pamukkale ile İstanbula döndüm, ama kalbim Çanakkalede kaldı. Herkese tavsiye ederim. Rehberimiz Yusuf’un tane tane ve rahat anlatımı çok başarılı, kendisine teşekkür ediyorum.

 • Ayhan Özen / 28 Mart 2016 14:54

  GEZİ REHBERİMİZ YUSUF KARDEŞİMLE BİRLİKTE GÜN BOYUNCA ŞEHİTLİĞİMİZİ ZİYARET EDİP ATALARIMA OLAN BORCUMU BİR NEBZEDE OLSA ÖDEMİŞ HİSSETTİM VE İÇİM RAHATLADI. HERKESE BU TURA KATILMAYI TAVSİYE EDERİM

 • Kadir Doğan / 23 Mart 2016 16:16

  Aynı iş yerinde çalışan 3 arkadaş bu firmanın tur hizmetine dahil olduk, sabah 09:30’da Grand hotel önünden bizi tur için alıp Şehitliği gezdirip akşam tekrar Grand hotel önüne bıraktılar. Kişi başı 60 TL ödeyip tüm hizmetlerden faydalandık. Rehber Ücreti, Öğlen yemeğimiz, müze girişi vb. tüm hizmetleri ve imkanları sağladılar. Bu topraklara ve şehir dışından gelen insanlara böyle güzel hizmet verdikleri için teşekkür ediyoruz. Tavsiye ediyoruz..

  Saygılar
  Kadir Doğan

 • Büşra Yıldız / 23 Mart 2016 07:25

  Başarılı bir ekip! Bilgili, genç ve nazik bir rehber (farklı bölgelerde katıldığım gezilerden sonra rehberin önemini anlamış oldum) ile şahane Çanakkale şehitlik gezisi oldu. Emek veren tüm ekibe teşekkürler..

 • Ahmet / 20 Mart 2016 11:29

  18 Mart Zaferi haftasında Çanakkale şehitliğinde olmak için otobüs ile Çanakkale merkeze giderek iskeleye yakın bir günlük kiralık dairede konakladık ve google üzerinden bu internet siteni bulup rezervasyon yaparak yerlerimizi ayırttık. Sabah kaldığımız daireye çok yakın olan feribot iskelesinde tur şirketinin yetkilileriyle buluşarak tur için feribotla karşıya geçtik. Araç bizi kilidbahirden alıp tura başladı. Tur rehberimiz Yusuf Kırca gün boyunca gayet akıcı bir şekilde bizlere Çanakkale savaşı ve şehitliğimiz hakkında bilgiler verdi. Rehberimiz Yusuf’a ve tüm ekibe ilgileri için teşekkür ediyoruz. Kendini TÜRK hisseden herkesin kesinlikle gelip bu toprakları ziyaret etmesi bence bir zorunluluk..!

 • Hatice Uslu / 17 Mart 2016 10:35

  Eşimle birlikte aracımıza bir rehber alarak tur yapmayı planlıyor iken, Serhat Özçelik ile gerçekleştirdiğimiz telefon görüşmesi sonrasında tura katılmak daha mantıklı geldi. Saat 09.30’da Eceabat Grand Hotel önüne aracımızı park edip tura dahil olduk. Gün boyunca hem Deniz hemde Kara savaşları hakkında detaylı anlatımıyla tur rehberimiz bizleri bilgilendirdi. Gerçekten grupla gezmek çok daha güzel ve etkili oluyor. Araç şoförümüz ve rehberimize (ismini hatırlayamadım) teşekkür ediyoruz.

  Yarın 18 mart 2016, Çanakkale Zaferimizin 101.yıl dönümü..
  Tüm şehitlerimize ALLAH’tan rahmet diliyorum. Allah onlardan razı olsun.

 • Ali Mutlu / 10 Mart 2016 21:40

  Şubat ayında iş seyahati için Çanakkale şubelerimizi ziyaret ettikten sonra 1 günlük boş vaktimizi değerlendirmek amacıyla Çanakkale gezisine dahil olma kararı aldık. İnternet sitesi üzerinden bilgi aldıktan sonra Serhat bey ile iletişim kurup rezervasyonumuzu yaptık, sabah 9.15’te otelimize yakın olan feribot iskelesinde rehberimiz ile buluşup feribota binip karşı adaya geçtik. Akşam 5’e kadar Şehitliğin tamamını ziyaret edip Çanakkale’ye geri geldik. Organizasyon çok başarılıydı. Ekibe teşekkür ediyoruz.

 • Esra / 5 Mart 2016 16:23

  Turlar hakkında detaylı araştırma yaparken bu sitede bulunan tur programı – yorumlar ilgili çekti ve güvenli rezervasyon sayfasından ödememi yaparak biletimi aldım. Sabah feribot iskelesinde Rehber Selahi bey ile buluştuk ve gün boyunca çok güzel bir Şehitlik Turu gerçekleştirdik. Tüm aşamalarda emek veren herkese teşekkür ediyorum.

 • Nazlı Dereli / 26 Aralık 2015 16:19

  Sinemada Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz ve Russell Crowe ‘un başrollerinde oynadığı ‘Son Umut’ filmini izledikten sonra Çanakkaleyi ziyaret etme kararı vermiştik, yaklaşık bir ay sonra işlerimizi toparladıktan sonra Çanakkale gezisine katılma fırsatı yarattık. Rehberimiz Akın bey bizlere zaman zaman duygulu zaman zaman neşeli anlar yaşattı. 1 günde Şehitliğin tamamını gezdik. Akın hocaya teşekkür ediyoruz, unutulmaz bir gezi oldu. Tavsiye ederiz

 • miyase dolek / 7 Aralık 2015 18:43

  Tura 5 Aralık’ta arkadaşlarımla katıldım. Öncesine kadar turlara karşı hep bir ön yargım vardı ve bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim. Buradaki güzel yorumları okuyarak geldik ve iyi ki sizi seçmişiz dedik. Çanakkale kesinlikle rehbersiz gezilemeyecek bir yer. Orada yaşananları tarihimizi tur boyunca hiç yorulmadan bize çok güzel bir şekilde aktardı rehberimiz Ahmet Balcı. Zaman zaman gözlerimiz doldu, o anları yaşadık. İlk defa gidiyorsanız orayı bilen ve anlatırken o anları size yaşatan birinden dinlemeniz Çanakkale’yi anlamanızı sağlıyor. Daha önce neden gelmedim diye pişmanlık yaşıyorsunuz.

  Dolu dolu çok güzel bir Cumartesi geçirmemizi sağlayan, sadece tarih derslerinde ezbere okuduğumuz tarihimizin aslında kanlı canlı orada nasıl yaşandığının farkına varmamızı sağlayan Rehberimiz Ahmet Balci’ya ve tüm çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

 • Selçuk Çelik / 7 Aralık 2015 14:21

  Ailem ile Adana dan aracım ile 5 aralık 2015 de tura geldim,beni iskelede can bey karşıladı kendisine teşekkür ederim,tur rehberimiz ahmet balci ile çanakkale şehitlik turu akşam 5’e kadar sürdü,izlenimlerim rehberimiz son derece donanımlı işine sadık çanakkale savaşına mutabık olduğu gördüm o anı bize yaşattı zaman zaman gözlerimiz doldu,geziye tam olarak doymadım kış tam donanımlı yani en az 2 gün gezmek lazımmış fark ettim umarım kısa zamanda tekrar gelmek isterim buradan tekrar REHBER AHMET BALCİ ya sonsuz teşekkürler,herkese şiddetle tavsiye derim selamlar…

 • Emre Yılmaz / 8 Kasım 2015 18:23

  Bugün yani 8 Kasım 2015 tarihinde Ahmet kardeşim eşliğinde Sehitligimizi ziyaret etme fırsatı bulduk. Akşam 17.10’a kadar hiç durmadan tarihimizi anlattı ve hiç sıkılmadık, kendisine ve şoför Rasim abiye selamlar saygılar..

 • Bilge Çakar / 5 Kasım 2015 21:39

  Erkek arkadaşımla birlikte İstanbul’dan gelerek 31.10.2015 tarihindeki tura katıldık. Tura tamamen internetteki yorumlara güvenerek gelmiştik ve yanlış bir tercih yapmadığımızı görmek bizi oldukça sevindirdi. Rehberimiz Ahmet Balcı beyefendiydi. Samimi ve sıcak tavırları ile Çanakkale’nin dondurucu soğuğunu bize hiç hissettirmedi. Tur boyunca verdiği bilgiler gerçekten önemliydi. Tarihimizi içi boş drama ve ajitasyon edebiyatından kaçınarak daima gerçek ve doğru bilgilerle aktarmaya çalışması, ezberden değil de hissederek anlatması bizleri çok etkiledi. Alanında bilgi ve deneyim sahibi bir rehber eşliğinde saha turuna çıkmak, Çanakkale’de vatan ve namus savunması uğruna verdiğimiz şehit ve gazi ecdadımızı anmak açısından önemliydi. Her dakikası ayrı bir değer arz eden, manevi önemi tartışılmaz bir gezi oldu.
  Unutamayacağımız bu harika tur için rehberimiz Ahmet Balcı beye ve Çanakkale’ye ulaşmamız ve konaklamamız konusunda yardımlarını esirgemeyen Serhat Özçelik beye teşekkür ederiz.
  Çanakkale’ye tekrar yolumuz düştüğünde görüşmek üzere. 🙂

  • Serhat Ozcelik / 7 Kasım 2015 08:46

   Bilge hanım merhaba,

   Güzel yorumunuz için teşekkür ediyoruz. Ahmet hocamızında selamları var..
   Kapımız sizlere her zaman açık, yine bekleriz.

   Saygılar
   Serhat Özçelik

 • Erdogan Kirca / 27 Ekim 2015 14:20

  Yillardir yurtdisinda yasiyorum, Turkiye özlemi icinde gecen yillardan sonra ilk kez fırsat bularak tatile cikabildim. Önce İstanbul sonrasında otobüs ile Canakkaleye gidip Şehitlik turu yaptim. Rehber Ahmet idi. Cok bilgili ve ilgili bir insan olan Ahmet hocama saygılar ve sevgilerimizi sunuyorum. Conkbayirinda yerden mermi buldu ve bana hediye etti, benim icin unutmasi imkansiz bir hediye oldu. Bu kutsal topraklarin sizler gibi emanetcilere ihtiyaci var..!

 • Gülgün KILIÇ / 26 Ekim 2015 19:10

  20 ekim 2015 salı günü tarihli turdan. Ahmet Balcı hocama sonsuz teşekkür ederek başlamak istiyorum. Şehitlik turuna katılmadan önce çok karamsardım çünkü ilk defa Çanakkale’ye geldim ki bu yaşa kadar gelmemiş olmam gerçekten utanç verici, keşkelerimden bi tanesi oldu. Keşke daha önce gelseydim. Karamsardım dedim çünkü turlar tam olarak nasıl geçer rehberimiz gerçekten bizi aydınlatabilir mi oradaki o atmosferi tam olarak yaşayabilirmiyiz diye endişeliydim. Ama şimdi iyi ki diyorum iyi ki gelmişim iyi ki turunuza katılmışım. Kendime diyorum ki yarı hac vazifesi gibi oldu bu kutsal topraklar. 57. alayda çok duygulandım çünkü büyük büyük babamı orada sehit vermişiz ruhu şad olsun. ( Bu arada Ahmet hocam hep en son kalan aile.:)).Mutluluğu ve hüznü bize aynı anda yaşattınız. Kalbimi ruhumu orada bırakarak ayrıldım maalesef ki, vakit olsa da daha çok kalabilseydik bunu demek hiç istemiyorum fakat Ah şu “Zaman” denilen kavram o kadar ilmeğini boynumuza dolamış ki. Huzur dolu bi geziydi sonsuz teşekkürler. Ahmet hocam neşenizi ve sakinliğinizi hiç bırakmayın. Rehberliğiniz, misafirperverliğiniz ve gülen yüzünüzle bizi ağırladınız tekrardan teşekkürler.18 Mart ta görüşmek ümidiyle. Mutlu kalın, Hoşça kalın… Gülgün.

 • Bahri Şimşek / 25 Eylül 2015 19:48

  Öncelikle rehberiniz Volkan Balcı ya çok teşekkür ederim. Tur boyunca gerçekten ilgili ve bilgi sahibi olması bizi son derece memnun etti.

 • Aysenur / 20 Eylül 2015 21:16

  Biz iki aile, şehitlik turuna katıldık ve bayıldık, muhteşemdi. Volkan Balcı gibi bir rehber yoktur.. Bir insan bu kadar güzel anlata bilirmi? Bütün anlattıklarını saniyeler sonra gözümüzün önüne getire bildik. Ve o kadar duygulandık ki o anlattıkca, bir tepenin ne kadar değerli olduğunu anladık. Biz yemeğimizi beklemeyelim diye hotelde garsonlara bile yardım etti. Volkan Balcıya burdan teşekkürlerimizi iletiyoruz. Seneye tekrardan görüşmek üzere 🙂

 • Gökay Koçak / 19 Eylül 2015 14:40

  Eşim ile birlikte katıldığımız şehitlik turu tek kelime ile harika idi. Tur rehberi olan Volkan Bey’in yerel halktan ve konuya hakim olması kesinlikle muhteşemdi. Tur süresi yeterli idi, transfer aracı lüks ve belirtildiği gibi konforluydu. Volkan ve Serhat beye ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bu topraklar üzerinde yaşayan her bireyin bu kutsal toprakları kesinlikle görmesi gerekli. Hoşçakalın.

 • Elvan Özalp / 14 Eylül 2015 09:35

  Ben ve arkadaşım, her ne kadar yarı yoldan bu tura katılmış olsak da aldığımız keyif açısından bir eksiklik yok, mutlaka zaman ayrılması gereken bir şehir burası ve bu tur da öyle.Diğer şehirlerde katıldığım turlarla karşılaştırmam gerekirse rehber arkadaşımız sevgili Volkan ve ekibin geri kalanı bu işi severek ve ilgiyle yapıyor, zaten bu şehirde başka türlüsü olamaz. Turu tamamlamış olmayı isterdim doğrusu, ee ne yapalım artık.. Tüm ekibe selamlar, sevgiler.

 • Fahri YILDIRIM / 11 Eylül 2015 14:28

  10 Ağustosta şehitlik turuna eşimle birlikte katıldık. Eşim ikinci kez katılıyor olmasına rağmen onun için de güzel ve zevkli bir tur oldu. Özellikle rehberimiz Volkan Bey’in tur esnasında verdiği bilgiler nedeniyle zevkli ve aydınlatıcı bir tur oldu. Eğer Şehitlik turuna katılacaksanız, kesinlikle bu turu tercih etmenizi öneririm.

 • Derya D. / 30 Ağustos 2015 23:28

  Katıldığım en iyi turlardan biriydi istediğimiz her şeyi gördük rehberimiz Ahmet Bey’in anlatımı çok güzeldi anlattığı ek bilgi ve hikayelerle turu daha da güzel bir hale getirdi.

 • Zarife ateş / 30 Ağustos 2015 13:28

  Şehitlik gezisi ayarlamak için önce sitedeki yorumları okudum. Bir tane olumsuz mesaj yoktu. Yok artık bu kadarda olmaz neyse göreceğiz bakalım deyip 3 kişi 28-29 ağustos tarihindeki istanbul çıkışlı şehitlik turu aldık. Servis şöförlerimiz, tur rehberimiz ve tur boyunca yardımcı olan tüm tur görevlileri beklentimizinde üzerinde mükemmellerdi. Grand eceabat oteli personelinede teşekkürler. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Çok çok güzel bir turdu. Teşekkürler

 • Yavuz Can / 28 Ağustos 2015 14:50

  Yorumlarda bahsedilen tur rehberi Ahmet Balcı bey ile şehitlik turu yapma şansımız oldu ve çok memnun olduk. Çok iyi bir rehber, kendisine ve ekibine hizmetleri için teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki ilk tatil fırsatımda tekrar annem ve babamı alıp geziye getirmeyi planlıyorum

 • SALİH AYDIN / 25 Ağustos 2015 12:49

  Mayıs ayında Çanakkale den geziye katıldık. Daha öncede gitmiş birisi olarak öncelikle şunu belirtmek isterim. Kendi imkanlarınıza aracınızla vs. bu kadar kapsamlı ve verimli bir tur geçirmeniz mümkün değil. Baştan sona dört dörtlük bir gezi oldu. Bir günde gezilebilecek her yeri gezdik. Rehberimiz Volkan bey genç bir arkadaş ama bütün alana ve savaş tarihine çok hakim. yanlış hatırlamıyorsam oralıydı. Hurafelere ve yanlış bilgilere başvurmadan yaşayarak ve hissederek gerçekleri aktardı bizlere kendisine teşekkür ederim. Öğlen otelde yediğimiz yemekler gayet güzeldi. Bizler çok memnun kaldık. arkadaşlarımıza tavsiye ettik. Ayrıca geç saattlerde aramamıza rağmen rezervasyon konusunda bize yardımcı olan Serhat beye teşekkür ederim.

 • fevzi cengiz / 23 Ağustos 2015 21:44

  Geçen Hafta Rehberimiz Bayram ER ile muhteşem bir şehitlik turu gerçekleştidik. Bilgi düzeyi çok yüksek, coşkulu ve duygu dolu anlatımı tek kelime ile mükemmeldi. Çocuklarımız için bir ders niteliğindeydi . Ağzına ve yüreğine sağlık .

 • Fatma Doğu / 17 Ağustos 2015 16:01

  Çanakkale gezisi için Eceabattan geziye dahil olduk, rehberimiz Ahmet balci tüm gün bir Çanakkale savaşı hakkında bilgiler verdi. Kendisine teşekkür ediyoruz. Ayrıca öğle yemeğinde verilen porsiyon köfte çok güzeldi, tavsiye ediyoruz.

 • Ümit Tokuş / 15 Ağustos 2015 16:29

  Çanakkale’de toplantım olduğu için gelmiştim küçüklükten beri görmeyi istediğim şehitlik için biraz tesadüfi olarak RSL ile tura katıldım Rehberimiz Ahmet bey ve kaptan şöförümüz çok ilgiliydiler. Dolu dolu bir gün geçirdik. Özellikle tur rehberimizin milliyetçi duruşu ve anlatırken olayları sanki orada yaşıyormuş izlenimi uyandırdı bende. Benim gibi araştırmaya fırsatı olmadan tur satın almak isteyen arkadaşlar çekinmeden rsl ile gidebilirler ben memun kaldım. inşallah bir daha yolum düşerse yine gelmeyi düşünüyorum. Son olarak tur rehberimizin bir sözü ile yorumumu sonlandırayım Coca-cola iç israil kazansın portakal suyu iç antalya , şalgam iç adana kazansın 🙂

 • Özge Emek / 15 Ağustos 2015 14:33

  Eşim ve çocuklarım ile birlikte Çanakkale Şehitliği gezisi icin internet üzerinden kayıt yaptırıp tura dahil olduk, tur rehberimiz Akın hoca ile birlikte sabah 9.30-17.45 arası tüm Şehitliği gezdik. Tura katılma amacımız çocuklarımızın Çanakkale Savaşı hakkında birseyler öğrenmesiydi ve tur sonunda çocuklarım gerçekten çok mutluydu. Bizle beraber aynı şirkete ait 4 araç daha aynı alanda tur yapıyordu. Öğle yemeği esnasında tüm gruplar aynı anda restaurantta yemek yerken herkes turdan memnun ve huzurluydu. Bizim grubumuzla birlikte restaurantta olan Bayram ve Volkan hoca isimli 2 rehberinde grubu yemekte turdan memnun olduklarını söylediler

 • Firdevs Albayrak Temel / 13 Ağustos 2015 08:21

  Merhaba. 6.8.2015 tarihinde günübirlik Çanakkale turuna katıldım. Rehberimiz Ahmet Balcı bey mükemmel bir rehber. Kendisi tur boyunca tek dakika bile susmadan tüm bilgilerini bizimle paylaştı. Anlatımı, hitabı, güleryüzü ve samimiyeti ile güzel bir güne vesile oldu tekrar teşekkür ederiz. Eceabat şehitler diyarı herkesin görmesi gezmesi gereken bir yer. Insanın Yüreğini sızlatan bol bol düşünmeye şevkeden, tadına doyulmaz bir şehir. Tekrar geleceğim. Öğretmenim, Rehberimiz Ahmet beyden öğrendiğim tüm yeni bilgiler ile minik öğrencilerime daha faydalı olacağıma inanıyorum. Diline yüreğine sağlık Ahmet Balcı.

 • Gokhan keser / 11 Ağustos 2015 19:20

  Biz bayram hoca için gelmiştik ama Ahmet hocanın da Çanakkaleyi anlatımı gerçekten çok güzel mis bi daha gelişiminde bayram hocayla tura katiliriz inş. Eğer gelirseniz bayram hoca yada ahmet hocayla girmenizi tavsiye ederim Teşekkürler

 • Cengiz Pehlivan / 10 Ağustos 2015 18:35

  08.08.2015 te değerli Ahmet beyin rehberliğinde çok güzel bir gün geçirdik o güzel ve kutsal vatan toprağını bir kere daha ve çok daha iyi Anladık ailece ,kendisine tekrar çok teşekkür eder ve herkese tavsiye ederim saygılarımla

 • Nurhan Şenlik / 9 Ağustos 2015 10:03

  Merhabalar bizde 06.08.2015 Tarihin de Ahmet Balci Bey ile Çanakkale Turumuzu yaptik cok memnun kaldik. Çanakkaleyi her Türk muhakkak görmesi gerek. Ahmet Beye sonsuz teşekkür ederiz bize tarihimizi 8 saat boyunca sicak yoruldum demeden anlatiğiniz icin.

 • Ayşegül Gezen / 7 Ağustos 2015 20:10

  Bugün (7.08.15) tarihinde günübirlik sehitlik gezisine katıldım. Rehber eşliğinde gün boyunca sehitlik ziyareti yapıp öğle yemeği icin Grand eceabat otelin en üst katında yer alan Restaurantta yemek yedik, yemek şahane idi çok güzel bir köfte tabağı geldi. Restaurant çok iyi boğaz manzarasına sahip. Gün boyunca klimalı araçlar ile rahat bir tur oldu. Tavsiye ederim

 • Mehmet Aydar / 7 Ağustos 2015 12:43

  Merhaba, İstanbul Kartal’dan kendi aracım ile Eceabat’a geldim. 6 Ağustos 2015 günü şehitlik turu yaptık. Tur rehberimiz Ahmet Balcı bey tur sırasında bizi yeterince bilgilendirdi. Gün boyu nezaketli davranışlar, ikramlar, öğle yemeği, klimalı otobüs ve sürücünün saygılı ve sabırlı davranışları için ailem adına teşekkür ederim. Ahmet beyin manevi anlatımı şehitlerimizi yâdetmek için bize ilham verdi. Ziyarete gelecek tanıdıklarımıza referans olacağımızdan kuşkunuz olmasın. Selamlar.

 • Hacı Öztürk / 6 Ağustos 2015 13:11

  Kayseriden şehitlik ziyaret için otobüs ile gelirken, yolculuk esnasında telefon ile bu siteye ulaşıp kayıt yaptırdım. Sabah 09’da vapur iskelesinin önünde bizi karşılayıp gün boyunca gezdirdiler, rehberimiz Bayram hoca çok bilgili ve kendinden emin harika bir insandı. Emekleri için tüm ekibe teşekkür ediyorum.

 • Mustafa Haşoğlu / 4 Ağustos 2015 23:28

  Uzun yıllardır memlekete giderken kullanıdıgı feribotun olduğu Eceabatta gemi kuyruğuna yakalandık ve cok geç olduğundan dolayı bir pansiyon bulup konaklama yaptık. Sabah erken saatte kalkıp kordonda gezerken Tarihe saygı parkını gördüm ve aklıma Şehitliklerimiz geldi hemen rehber arayışına başladım. Internet üzerinden Serhat isimli bu sitenin yöneticisi kardeşimizle görüştüm ve beni araba kullanma zahmetinden kurtarmak için tura dahil olmamızı önerdi. Tavsiyesini dinleyip tura katıldım. Rehberimiz Volkan kardeşimiz akşama kadar bize Canakkale zaferimiz hakkında anlatım yaptı. Aksam tur sonrası hiç yorulmadan yolculuğa devam ettim. Fransadan Turkiyeye ve rehberimiz Volkan’a selamlar, saygılar

 • Beyza Haktan / 4 Ağustos 2015 23:19

  Taz tatili icin geldiğimiz Bozcaada dönüşü Çanakkale Şehitliğini gezme kararı aldik ve internet üzerinden bu websiteyi bulduk. Online olarak rezervasyon yaptırıp biletimizi aldık. Tur rehberimiz Ahmet bey gün boyunca yaşayan olaylar ve savaş hakkında bilgi verdi. Kendisine büyük çabalarından dolayi teşekkür ediyoruz.

 • Fevzi Arslan / 4 Ağustos 2015 22:29

  Bu sene yaz tatilimizde şehitlikleri ziyaret etmeye karar verdik. Arkadaşlar tavsiyesi üzerine ve kendimizde öyle düşünmüşdük, şehitlikleri bir Rehber ile gezmeyi uygun bulduk. Eceabatta bir hotel birde şehitliktur arayışına başladık. İlk hedefe aldığmız hotel rsl eceabat hotel idi. Fiyatı uygun, odası güzel ve şehitlikturlarıda sunuyor. Tur otobüsü bizi otelden aldı ve turumuza başladık. Burada Rehberimiz Ahmet Beyle tanıştık. Turumuz 9:30-18:00 kadar sürdü. Öğle yemeği de turda dahil. Bu zaman içinde Ahmet bey nonstop tarih ve şehitlikleri, zamanında olan yaşanmışları çok net ve detaylı, gözler önüne bir tablo çizerçesine anlattı. İnanın sizin bilmediğniz bulamayaçağnız yerleri gördük ve bigilendik. Burda Ahmet beye, hotelin hoşnutlu personeline tekrar teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

 • Gül arslan / 3 Ağustos 2015 17:54

  Çok güzel bir turdu çok tşk ederiz. Yine gelirsek yine sizi tavsiye ederiz😊

 • Hüseyin Yavuz / 27 Temmuz 2015 13:43

  25/07/2015 günü Çanakkale Şehitlik turunuza 1 saat gecikmeli de olsa 3 kişi olarak katıldık. Tur rehberimiz Ahmet Balcı bey tarafından bilgilendirilerek çok verimli bir tur gerçekleştirdik. Kendisini son derece başarılı olarak değerlendirebilirim. Yaptığı işi severek yaptığı her halinden belli oluyor. Turun amacı dışında, çevre bilincini de gelenlere aşılıyor. Onun için bu gibi elemanlarınıza sahip çıkın lütfen.
  Saygılarımla

 • Gizem Batı / 25 Temmuz 2015 10:01

  Bayramda Çanakkale’de şehitlik gezisine katılma fırsatımız oldu, rehberimiz volkan gayet akıcı ve güzel bir anlatım ile başarılı bir gezi yapmamıza yardımcı oldu. Kayıt işlemlerimiz esnasında bize kolaylik sağlayan serhat bey’e de ayrıca teşekkür ediyorum. Bizce doğru bir tercih oldu şehitliklerimizi gezmeyi düşünen herkese tavsiye ediyoruz.

 • Fatih Pırıl / 22 Temmuz 2015 10:09

  Çanakkale destanımızın 100.yılı olduğundan Çanakkale şehitlik gezisi plandık. Çocuklarımı ve eşimi alıp izmirden kendi aracımla Çanakkale merkezdeki otelimize ulaşımımızı sağladık, otelde internete girip Şehitliklerimiz hakkında bilgi araştırırken bu sitedeki tur dikkatimi çekti ve program çok güzeldi ve grupla gezmek daha mantıklı geldi. Hem yorulmamış oldum hemde yolu iyi bilen bir rehber ile gezdik. Online olarak rezervasyon yapıp biletlerimizi aldık. Rehberimiz genç ve Eceabatın yerlisi bilgili bir arkadaştı, bize yardımcı olan tüm sorumlulara teşekkür ediyorum. Bende tavsiye ediyorum..

 • Hakan Tekke / 20 Temmuz 2015 10:04

  Ramazan bayramı ziyareti için İstanbulda yaşayan akrabalarımıza geldiğim sırada kuzenim bana süpriz olarak Çanakkale turu organize etmiş. Kuzenim ile birlikte bizi İstanbul sultanahmetten alıp Çanakkaleye götürüp tur yapıp tekrar istanbula bıraktılar. Rehberimiz çok detaylı ve bilgilendirici anlatımıyla bizi savaşların yaşandığı bu kutsal topraklarda gezdirdi. Şehitlik çok kalabalık olmasına rağmen turumuz gayet koordineli bir şekilde başarıyla tamamlandı. Tavsiye ediyorum her Türk gencinin mutlaka gelip ziyaret etmesi gerekiyor. Bizle ilgilinen Serhat kardesede ayrıca teşekkür ediyorum

 • Mesut Ok / 17 Temmuz 2015 16:58

  Bayram arefesi Çanakkale üzerinden muğlaya yolculuk yaparken feribot kuyruğuna yakanladık, ve bu sıkınıtlı durumu avantaja çevirmek için Şehitlikleri gezme kararı alıp bu websitesi üzerinden serhat bey’e ulaşıp bilgi aldıktan sonra online kayıt yaparak biletimizi aldık. Tur rehberlerimiz ve araçlarımız gayet iyiydi. Akşam 6 gibi tur bitti ve Muğla yolculuğuma devam ettim. Tur başarılıydı, yakaladığınız fırsatı iyi değerlendirmek istiyorsanız mutlaka Serhat beye ulaşın

 • Hakan Dağ / 11 Temmuz 2015 18:05

  Siteye yapılan yorumlar dikkatimi çekti ve telefon ile rezervasyon yaptırdık. İskele meydanında bulunan stand önünde buluşarak tura katıldık. Akşam saat 18.00 civarı tur bitti ve tüm ailem turdan memnundu, herkese tavsiye ediyorum..

 • Murat Akgun / 8 Temmuz 2015 12:27

  Fransada yasayan bir Türk’üm, bu yıl memleket ziyaretim öncesinde kutsal topraklarımız Canakkale Sehitliklerini ziyaret için Eceabat ilcesinde bir gece konakladık. Akşam pansiyondan internete girip rehber arastirirken serhat’a ulastik ve bizi ikna etti, hergün yaptıkları Sehitlik Turu’na dahil etti. Rehberimiz muhtesemdi, ogle yemegi aldığımız restaurant Canakkale Bogazi manzaralıydı. Hersey cok iyi gecti memleket ziyaretim donusunde nasip olursa tekrar Eceabattan gecip birkez daha Sehitler Abidemize gitmeyi dusunuyorum.

 • Bulut Güven / 7 Temmuz 2015 11:54

  Birkaç yıl önce İstanbul taksimde hizmet veren bir firmadan günübirlik İstanbul hareketli şehitlik turu alıp Şehitlikleri ziyaret etmiştim, ama beklentimi karşılamamıştı. Kendi aracımızla şehitlikleri gezerek içimi rahatlamak istiyorken, bu websitesini buldum. Yaptığımız görüşmeler sonrasında online olarak rezervasyonumuzu yaptım. Serhat kardeşimiz bize E-Mail yoluyla biletimizi gönderdi. Daha önceki gezimizde görmediğimiz Şehitliklerimizin tamamına uğradık. Rehber şehitler diyarı Eceabatın yerlisi konu hakim genç bir kardeşimizdi, gün boyunca anlatımlarıyla ve sorularımıza verdiği cevaplar ile bizi memnun etti, kendisine ve tüm ekip arkadaşlarına ailem adına teşekkür ediyorum.. Belki bir daha gelme şansım olmaz herkese tavsiyem doğru firmayla katılın, ücret konusuna fazla takılmayın biraz fazla verin hakkıyla yapanlarla gezin. Bu firmayı KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM!

 • Recep Güney / 6 Temmuz 2015 22:17

  Gelibolu Güneyli köyüne tatil amacıyla geldiğimiz, Çanakkale Şehitliklerimizi ziyaret etmek için karar verdiğimizde internet üzerinden bu web sayfasına rastladım. Yapılan yorumlar doğrultusunda bu sitenin yöneticisi Serhat beye ulaşıp bilgi aldık. Bize Eceabattan tura katılabileceğimizi anlattı ve rezervasyon yaptık, tura eceabat feribot iskelesi önünde dahil olduk. Rehberimiz başarılı bir arkadaştı, teşekkür ediyoruz.

  Bende bu firmayla gezmenizi tavsiye ediyorum..

 • Ayten Mahir / 4 Temmuz 2015 11:24

  Annem ile birlikte Çanakkale’ye şehitlik ziyaretine geldiğimizde internet üzeriden bu siteye ulaşıp online olarak tur aldık. Rehberimiz gözlerimizi dolduruncaya kadar durmadan Çanakkale savaşı esnasında yaşayanları anlattı, emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz.

 • Mustafa Baki / 30 Haziran 2015 20:19

  19 Mayıs 2015’te birkaç iş arkadaşı toplanarak Şehitlik turu için Çanakkale gelip serhat bey ile iletişim kurup tura dahil olduk. Sabah saat 9da feribot iskelesinden Kilitbahir feribotuna binip tarihi yarımadaya geçiş yaptık ve turumuz başladı. Bu sayfada yazan tüm şehitlikleri rehber anlatımı eşliğinde gezdik. Rehberimiz gayet iyiydi. İlk fırsatta eşimi ve çocukları alıp tekrar tur için Çanakkale’ye geleceğim

  • Serhat Ozcelik / 7 Temmuz 2015 13:16

   Mustafa bey merhaba, bizi tercih ettiğiniz ve bu güzel yorum için teşekkür ediyorum.

   Saygılar
   Serhat Özçelik

 • Hüseyin KÖSE / 23 Haziran 2015 14:24

  Kardeşimin mezuniyet töreni için 3 günlüğüne geldiğim Çanakkalede, kızımla birlikte Şehitliğide gezmek istedik. İnternetten yaptığım araştırmada siteye yapılan yorumlar dikkatimi çekti. GESTAŞ iskelesinde bulunan irtibat bürosuyla görüşüp kaydımızı yaptırdık. Bir gün boyunca rehberimiz Volkan kardeşimizin çok ama çok güzel anlatımı ve bize verdiği bilgiler doğrultusunda harika bir Şehitlik turu yaptık. Özellikle Volkan kardeşimizin turumuzun sonunda okuduğu “Mehmet toprak oldu” şiiri gerçekten çok duygulu güzel bir şiirdi. Kısaca tur benim ve kızım adına çok güzel geçti. Özellikle rehberimiz Volkan kardeşimize çok teşekkür ederim.

  • admin / 23 Haziran 2015 14:33

   Yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

   Saygılar
   Serhat Özçelik

 • Hülya Soylu / 22 Haziran 2015 14:28

  Haziran ayı içerisinde Çanakkale şehitliklerini gezmek için internet üzerinden yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda Serhat beye ulaştık. Whatsapp üzerinden detaylı bilgiler vererek bize yardımcı oldu. Çanakkaleye ilk defa geleceğimizi ve otel konusunda yardımlarını rica ettik. Bize otel rezervasyonu ve uçak bileti konusunda yardımcı oldu. Eğer sizde benim gibi Ankarada yaşayıp şehitliği ziyaret etmek istiyorsanız, kesinlikle Serhat beye ulaşıp destek ve bilgi alınız.

  Şehitlik turu esnasında çok duygulu ve gurur verici anlar yaşadık. Rehberimiz genç olmasına rağmen çok bilgili ve konuya gerçek anlamda hakimdi. Bu firma dışında aynı anda bölgede anlatım yapan şirketlerin rehberleri çok yaşlı ve insanları koyun sürüsü gibi peşlerinden yalan bilgiler ile sürüklüyorlardı.

  Hayatımın geri kalanında, herhangi bir konu içerisinde Çanakkale geçerse aklıma yaptığımız Şehitlik gezisi gelecek. HERKESE TAVSİYE EDİYORUM

  • admin / 23 Haziran 2015 14:35

   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

   Saygılar
   Serhat Özçelik

 • Önder Değirmencioğlu / 10 Haziran 2015 15:54

  Ben Çanakkale şehitlik turuna ailecek katıldım son derce memnun ayrıldım. Rehberimiz hem bilgisiyle hem sunumuyla ve içtenliğyle harikaydı. Bir tarih öğretmeni olarak şirketinizin hizmet anlayışını kutlarım.

  • admin / 10 Haziran 2015 15:56

   Önder bey merhaba, bizi bu güzel yorumunuz ile mutlu ettiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

   Saygılar
   Serhat Özçelik

 • Mustafa Sarıkan / 9 Haziran 2015 13:02

  Tur rehberleri başarılı, öğle yemekleri yeterli geldi. Bölgeye hakimler tercih ederek hata yapmamış olduk. Tavsiye ederim

  • admin / 10 Haziran 2015 15:53

   Mustafa bey, nazik yorumunuz için ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

   Saygılar
   Serhat Özçelik

 • Simge / 30 Mayıs 2015 10:24

  16 Mayis’ta Istanbul’dan yola cikarak Canakkale’ye vardik. Tur ofisine giderek tura katilmak istedigimizi soyledik. Turun 10dk once hareket ettigini, ama istersek bizi ayri bir araba ile hemen arkalarindan yetistirebileceklerini soylediler. Boylece Volkan Bey’in rehberligindeki tura katilma sansini elde ettik. Gercekten cok bilgili ve donanimli bir rehber. Cephelerde yasananlari bos hurafeler olarak degil tarihi belgelerden alintilar ile anlatiyor. Ozellikle turun sonunda bize okudugu siirden sonra otobusteki herkesin gozleri doldu. Çok teşekkür ediyoruz!

 • Hasret Fırtına / 29 Mayıs 2015 15:52

  Öncelikle belirtmek isterim ki tercih etmeniz gereken firma bu firma olmalı.. Serhat bey bize telefon görüşmemizde çok detaylı bilgi verdi ve bizi online ödeme sayfasına yönlendirdi. Ödememizi yaptıktan 10 dakika sonra biletimiz hem e-mail adresime hemde whatsapp üzerinden telefonuma geldi.

  Tura 26 mayıs tarihinde katıldık. Turumuz çok iyi geçti. Rehberimiz Eceabatlı konuya çok hakim bilgili bir rehberdi. Bunu rahatça söyleyebilirim, daha öncede başka bir firmanın günlük şehitlik turuna katılmıştık ama rehber çok yaşlı ve bilgisizdi! Şoförümüz olan beyefendi çok nazikdi.

  Öğle yemeği için Grand Eceabat Hotel’e geldik ve en üst katında Deniz manzarası olan restaurantta yemeğimizi yedik. Herşey çok güzeldi, teşekkürler

 • Mert Yılmaz / 28 Mayıs 2015 19:17

  Tura kaydımızı online olarak yaptırdım. Gayet basit ve güvenli görünüyordu. Herhangi bir sorunla karşılaşmadan başarılı bir şekilde turu aldım. Akşam üstü mail adresime biletim geldi.

  Rehberler çok detaylı anlatım yaptılar ve tüm bilgileri kaliteli, araçlar temiz ve klimalı, öğle yemeği güzel, restoran deniz manzaralı. Tavsiye ederim

 • Ayşe Samancı / 27 Mayıs 2015 13:10

  23 mayıs’ta Çanakkale Gelibolu turuna katıldık. Bu bölge için geçerli olan en önemli faktör rehberinizin iyi olması.Biz bu açıdan çok şanslıydık, çünkü Sayın Volkan Bey bize çok yardımcı oldu. Şehitlik ile ilgili her sorumuzun cevabını aldık ayrıca güleryüzü ile biz hiç yabancılık çekmedik. Serhat beye yardımları için teşekkür ediyorum. Ve Volkan Bey ile geziyi tavsiye ederim.

 • Selim Yılmaz / 24 Mayıs 2015 13:08

  Rehberler konuya hakim, şoförler güleryüzlü ve saygılı, öğle yemeği beklentiyi karşıladı. Rezervasyon işlemi çok kolay oldu mail yoluyla irtibat kurduk ve çok hızlı dönüş yapıldı. Turumuzu online olarak satın aldık. Çekinmeden tercih edebilirsiniz.

  • admin / 24 Mayıs 2015 13:10

   Selim bey merhaba,

   Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere

   Saygılar
   Serhat Özçelik

 • Nezih Destan / 18 Mayıs 2015 17:05

  Uzun zamandır hayalini kurduğumuz Şehitlikler ziyaretimiz için fırsatı sonunda bulmuştuk. 16 Mayıs tarihinde Çanakkale Şehitlik turuna katılmak için yaptığımız araştırmalar esnasında bu siteyle karşılaştık ve telefon ile görüştükten sonra hemen tur kaydımızı yaptırdım. ‘Doğru tercih’ yapmışım. Rehberimiz bilgili ve deneyimli genç bir arkadaştı ismini hatırlayamadım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Ayrıca rezervasyon esnasında bizlere yardımcı olan Serhat Özçelik beye teşekkür ediyorum. Bizlere otel bulmamız konusunda ve uçak bileti alarak tüm zahmetten kurtardı. Tavsiye ediyorum çanakkaleye yolunuz düşerse Şehitlikleri bu firma ile gezin!

  • admin / 18 Mayıs 2015 17:12

   Nezih bey merhaba

   Güzel yorumunuz için ekip arkadaşlarım ve kendim adına teşekkür ediyorum.
   Kapımız her zaman siz değerli misafirlerimiz için sonuna kadar açık. Tekrar görüşmek üzere

   Saygılar
   Serhat Özçelik

 • Mevlüt şeker / 17 Mayıs 2015 11:42

  Serhat bey merhaba telden ulaşma imkanım var mı size acaba

  • admin / 18 Mayıs 2015 17:07

   Tabiki mevlüt bey,

   0545 868 1449 numaralı telefondan ister whatsapp üzerinden ister arayıp ulaşabilirsiniz.

   Saygılar
   Serhat Özçelik

 • Şahin Pınar / 12 Mayıs 2015 14:33

  İnternet üzerinde yapmış olduğumuz araştırma sonucu site sahibi Serhat kardeşime ulaştım, telefonda detaylı bilgi verdikten sonra kayıt yaptırdık. Sabah saat 9 civarı aşırı kalabalık olan feribot iskelesinde rahatlıkla Serhat kardeşim ve ekibiyle buluştuk. Bizi güleryüzlü ve nazik bir şekilde karşılayıp bilet işlemlerimizi yaptılar. Daha sonra feribot ile Yarımadaya Kilitbahir köyüne geçiş yaptık aracımız bizi iskelede bekliyordu. Telefonda görüşmemizde anlatıldığı gibi Klimalı, lüks araçlar ile websitesindeki program doğrultusunda başarılı ve çok detaylı bilgiler eşliğinde şehit atalarımızı ziyaret ettik. Kendim ve ailem adına firma çalışanlarına teşekker ediyorum. Kesinlik bu firmayı tercih ediniz.

 • Süheyla Türk / 10 Mayıs 2015 14:11

  Nisan ayı içerisinde Şehitlikleri ve Savaş alanlarını gezip, gerçek ve tarafsız bir anlatım ile çok başarılı bir gün geçirdik. Emeği geçen tüm personele teşekker ediyorum. Bir dahaki sefere mutlaka sizinle tekrar gezeceğim.

 • Ahmet Küçük / 7 Mayıs 2015 13:05

  İşçi bayramı tatilimizi Çanakkale şehitliklerini gezmek için değerlendirmek isterken internet sitenize denk geldik, sitenizdeki detaylar ilgimizi çekti ve konuşmalarınız bize güven verdiği için sizi tercih ettik. İyiki sizin firmanızı tercih etmişiz, tur rehberleriniz çok bilgili, araçlarınız lüks ve personeliniz çok güleryüzlü.. Bizimle birlikte gezen birkaç tane firma denk geldi onların rehberleri çok yüzeysel anlatım yapıyordu.

  Çanakkale bölgesine gelecek tüm yurttaşlarımıza tavsiye ederim. Ayrıca bizimle ilgilenen Serhat beye çok teşekkür ederiz.

  • admin / 7 Mayıs 2015 15:20

   Ahmet bey merhaba,

   Bizi tercih ettiğiniz ve bu güzel yorumu yazarak bizi onurlandırdığınız için teşekkür ederiz.

   Serhat Özçelik

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

 • Çanakkale Rehberlik Hizmeti

 • Popüler İçerikler
 • Son Yorumlar

  • User AvatarÇağın Demiray { 25 Mayıs 2016 günü eşimle beraber rehberimiz Ahmet Balcı eşliğinde çıktığımız şehitlik turundan çok memnun kaldık. Çanakkale ruhunu bizlere iliklerimize kadar işleyen rehberimize teşekkür ediyoruz.... } – May 26, 7:55 PM
  • User AvatarFatma Köksoy { Gecen hafta sehitlik turumuna katildik… Hersey sorunsuz ve harika gecti.. tesekkür ederiz. } – May 23, 9:59 AM
  • User AvatarHüseyin Arıcı { Öncesinde de Şehitlik turu yapmıştım fakat sadece gezmişim onu anladım. 20 mayıs tarihinde buradaki yorumlara itibar ederek Serhat bey ile irtibat kurup tura katıldım. Rehberimiz... } – May 21, 9:46 PM
  • User AvatarBurak { Zaferimizin 100.yılı olan geçen yıl için yaptığımız plan iş yoğunluğu sebebiyle ertelenmişti. Bu yıl ilk fırsatımızda Çanakkale savaşının gerçekleştiği Gelibolu yarımadasını günlük Gelibolu turu eşliğinde... } – May 21, 12:21 PM
  • User AvatarAYHAN ÇELİK { şehitlik turuna katılmaya niyetlendiğimde genelde yapıldığı üzre internet aracılığıyla bir araştırma yaptım ve web sayfasında anlatılan tur paketi ilgimi çekti. ya Allah bismillah deyip 16... } – May 17, 2:19 PM
  • User AvatarBerrak { 16 Mayıs tarihinde gerçekleştirdiğimiz şehitlik gezimizde Volkan Bey, enerjisi, akıcı anlatımı ve okuduğu güzel şiirlerle Çanakkale Ruhunu yaşamamızı sağladı. Çok teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık. } – May 17, 2:18 PM
 • antalya çıkışlı çanakkale turları - konya çıkışlı çanakkale turları - gaziantep çıkışlı çanakkale turları - ramazan bayramı çanakkale turları - fethiye rodos
  bodrum kos - sakız adası - Gelibolu turu - Çanakkale öğretmenevi - ephesus tour - istanbul şehir turu
  tatil.com, tatil budur, tatil sepeti, ets tur, setur, jolly tur, vals tur, touristica, tatil vitrini, kayak, anı tur, gezinomi, booking.com